Hore

Nočný beh Trebišov 2016

 

Dátum, štart: sobota 4. 6. 2016, 21:00

Dĺžka trate5 km a 10 km

Povrch: pevný povrch (asfalt, betón, dlažba)

Prezentácia: na mieste štartu 18:00 – 20:30

Kategórie

  • 5 km
    • Muži 15 a viac rokov
    • Ženy 15 a viac rokov
  • 10 km
      • Juniori 15 – 19 rokov
      • Juniorky 15 – 19 rokov
      • Muži 20 – 39 rokov
      • Ženy 20 – 39 rokov
    • Muži 40 a viac rokov
    • Ženy 40 a viac rokov

Štartovné

  • 5 € – pri registrácii v období od 27. marca 2016 do 1. júna 2016
  • 8 € – pri registrácii na mieste konania preteku

Štartovné sa uhrádza bezhotovostným prevodom na účet:

  • č. ú.: 2800912031/8330
  • IBAN: SK2883300000002800912031

alebo v hotovosti v deň konania preteku. Pri bezhotovostnej platbe uveďte do správy pre príjemcu: “Meno Priezvisko, dátum narodenia (deň. mesiac. rok)”. Akceptované budú len tie bezhotovostné platby, ktoré sa pripíšu na účet do 2. júna 2016. Zaplatené štartovné sa nevracia.

V štartovnom je zahrnuté – elektronický čip, občerstvenie, ceny a oficiálne tričká nočného behu (pre prvých 150 registrovaných bežcov).

Registrácia

Do 1. júna 2016 registrácia TU. Po tomto termíne sa dá ešte prihlásiť na mieste v deň konania od 17:30 do 20:30. Každý pretekár musí pred udelením štartovného čísla svojim podpisom potvrdiť, že sa oboznámil a že súhlasí s podmienkami, za ktorých mu bude umožnené bežať pretek.

Štartovaciu listinu si každý pretekár môže pozrieť TU.

Neodkladajte si registráciu na poslednú chvíľu!

Potvrdenie o pretekaní

Podmienkou účasti na nočnom behu je vyplnenie a podpísanie Potvrdenia o pretekaní. K dispozícii je aj verzia pre neplnoletých.

Prosíme prihlásených pretekárov, aby si vytlačili potvrdenie už doma, vyplnili a odovzdali ho organizátorom v deň konania pretekov. Pomôžete nám tým k zabezpečeniu plynulosti kontrolovania prezencie bežcov v deň behu.

Trať

Mestský okruh, trať s pevným povrchom (asfalt, betón, dlažba) bez výraznejších prevýšení, 1 alebo 2 okruhy, každý po 5km. Účastníkom odporúčame, v záujme ich bezpečnosti, zvýrazniť svoj odev reflexnými prvkami a mať čelovku.

Poistenie a podmienky

Každý pretekár štartuje na vlastnú zodpovednosť a je povinný si zabezpečiť zdravotné poistenie individuálne. Organizátor nepreberá žiadnu zodpovednosť za škody na majetku alebo zdraví súvisiace s cestou, pobytom a účasťou pretekára na podujatí. Pred štartom odporúčame pretekárom absolvovať lekársku prehliadku.

Cez mesto sa bude bežať po mestských cestných komunikáciách a chodníkoch. Pretekári štartujú na vlastné riziko a sú povinní dodržiavať príslušné ustanovenia zákona č. 8/2009 Z. z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Vyhlášku Ministerstva vnútra Slovenskej republiky 9/2009 Z. z., ktorou sa vykonáva zákon o cestnej premávke.

Mapa dopravných obmedzení

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ak chcete priblížiť mapu, stlačte kláves ctrl a posúvajte

 
 
 
 
 
Údaje máp
Údaje máp ©2019 Google
" />
 
 
Údaje mápÚdaje máp ©2019 Google
Údaje máp ©2019 Google
 
 
Táto stránka nemôže správne načítať Mapy Google.
Do you own this website?

Úplná uzávierka komunikácie

Čiastočná uzávierka komunikácie – 1 smer jazdy (značenie na ceste: kužele/páska)

Žiadne obmedzenie dopravy – trasa behu na peších chodníkoch

Uzavretie prejazdu ulíc pevnou prekážkou na ceste. Na každej uzávere bude umiestnená dopravná značka B1 (Zákaz vjazdu všetkých vozidiel v oboch smeroch) – podľa vyjadrenia a odporučenia Dopravného inšpektorátu v Trebišove. Pri uzáverách budú stáť dobrovoľníci v reflexných vestách, ktorí budú poučení o organizácii dopravy a budú usmerňovať vodičov

Povolený prejazd vozidiel medzi 2 najbližšími zelenými bodmi – riadené dopravnými policajtmi, ktorí budú púšťať vozidlá na úseky trate po ubezpečení, že v blízkosti sa nenachádza žiaden bežec

Trvanie dopravných obmedzení: začiatok pol hodiny pred štartom (20:30), koniec cca 2 hodiny od štartu (po dobehnutí posledného bežca)

Zverejnenie výsledkov

Kompletné výsledky zverejní usporiadateľ do 1 hodiny v deň pretekov na výsledkovej tabuli v mieste cieľa a na druhý deň na tejto stránke. Pretekári budú vo výsledkovej listine zoradení podľa oficiálneho času.

Protesty je možné podávať do 1 hodiny po dobehnutí posledného pretekára. Podanie protestu je spoplatnené poplatkom 50 €, ktorý sa v prípade uznania pripomienky vracia účastníkovi.

Miesto štartu

Trebišov, amfiteáter v mestskom parku – GPS: 48°37’24.5″N 21°43’30.8″E.

Informácie

Radi vám odpovieme na vaše doplňujúce otázky na kontakt@ozstopa.sk

Umiestnenie Číslo Meno Klub Čas
5km muži
1 46 Michal Červeňák AC Michalovce 18:10.9
2 273 Michael Volovár AC Michalovce 18:49.2
3 348 Roman Markovič Trebišov 19:03.8
4 280 Samuel Brecko AC Michalovce 19:13.5
5 337 Michal Demko Sport for fun 20:41.7
6 292 Boris Stričík Zemplínske Jastrabie 20:47.1
7 56 Tomáš Sidor M.G.M. Express 20:50.1
8 342 Patrik Kačurák Sport for Fun 20:50.6
9 327 Ivan Ilko Trebišov 20:58.2
10 183 Roman Vojtkovský Spišska Nová Ves 21:09.5
11 48 Jozef Hricik Hrčel 21:20.3
12 272 Michal Cižmár AC Michalovce 21:26.6
13 252 Matej Hrubovský Hraň 21:43.0
14 62 Ján Kolesár Velaty 22:00.5
15 155 Patrik Hreha Trebišov 22:22.0
16 267 Filip Obrin Trebišov 22:34.1
17 39 Patrik Kováč Kuzmice 22:51.9
18 297 Matej Janok Trebišov 23:13.5
19 387 Róbert Plávka Parchovany 23:17.2
20 238 Marián Ivaň AUMO 23:22.7
21 315 Lukáš Šimko EXIsport 23:33.4
22 122 Pavol Belej Trebišov 23:37.7
23 368 Juraj Juhás Zemplínske Jastrabie 23:38.9
24 275 Dávid Mazár Trebišov 23:39.3
25 42 Michal Seman Novosad 23:43.1
26 11 Simeon Vass Ružomberok 23:55.4
27 374 Samuel Horňák Trebišov 23:57.5
28 14 Lukáš Bačo Trebišov 24:01.1
29 40 Rudolf Podpinka Trebišov 24:01.7
30 158 Juraj Ihnát CÚ Michalovce 24:10.9
31 180 Miroslav Domaracký Trebišov 24:20.9
32 234 Samuel Ostrožovič M.G.M. Express 24:21.2
33 217 Gabriel Bilkei M.G.M. Express 24:28.0
34 5 Daniel Fekete Celovce 24:31.1
35 326 Dávid Horňák Trebišov 24:31.1
36 389 Michal Majerský Trebišov 24:37.8
37 1 Denis Onufer Velaty 24:44.1
38 184 Igor Vojtkovsky Michalovce 24:50.3
39 354 Lucas Macko Michalany 24:52.7
40 353 Samuel Demko Trebišov 24:55.2
41 75 Denis Csiszar Velká Ida 24:55.2
42 393 Ervin Karvaš Maly Ruskov 24:56.2
43 221 Štefan Domanič ŠK Noxwel Sečovce 25:10.2
44 237 Matej Ivaň AUMO 25:30.2
45 18 Róbert Dula Trebišov 25:43.8
46 67 Juraj Janošík ml. HBK Adler Trebišov 26:01.2
47 178 Marek Kohút Trebišov 26:07.9
48 175 Matej Klimovský FC VSS Košice U9 26:09.3
49 312 Matus Chmelnicky Trebišov 26:09.5
50 176 Daniel Klimovský Košice 26:11.2
51 228 Štefan Richtoš Trebišov 26:14.1
52 17 Radoslav Drab Trebišov 26:26.4
53 60 Vladimir Novák Trebišov 26:27.3
54 85 Štefan Kanaloš Trebišov 26:38.9
55 202 Patrik Buška Námestovo 26:40.8
56 124 Norbert Romanik DeutschMann 26:43.5
57 125 Patrik Prokopovič DeutschMann 27:03.7
58 219 Igor Hudák EXIsport 27:07.0
59 108 Rastislav Bodnár Trebišov 27:07.7
60 93 Jaroslav Hrabovský DeutschMann 27:08.7
61 160 Ivan Lazár Michalovce 27:09.3
62 204 Erik Telepovský Pragmatic Mates 27:23.8
63 209 Pavol Musiejovszký Trebišov 27:35.9
64 191 Marián Rusnák Trebišov 27:36.7
65 171 Richard Rojtáš Sečovce 27:37.0
66 344 Tomáš Gočik Trebišov 27:59.8
67 95 Juraj Lučanský DeutschMann 28:01.9
68 94 Dominik Girman DeutschMann 28:02.1
69 296 Jakub Janok Trebišov 28:20.7
70 295 Erich Janok Trebišov 28:21.4
71 274 Štefan Artim Kožuchov 28:29.6
72 345 Matúš Šoltés Trebišov 28:30.7
73 320 Tomáš Kasarda Trebišov 28:32.2
74 371 Erik Sokol Trebišov 28:41.7
75 329 Kristián Harizal Trebišov 28:44.0
76 388 Martin Kostura Trebišov 28:51.7
77 19 Tomáš Vietoris Trebišov 28:56.6
78 276 Matej Andráš M&M 29:02.1
79 311 Jan Sutiak Trebišov 29:03.1
80 169 Ľubomír Prokopovič Nový Ruskov 29:21.5
81 141 Martin Kohut Trebišov 29:23.8
82 200 Marián Vasil Trebišov 29:28.8
83 86 Rastislav Zámborský Trebišov 29:42.0
84 366 Branko Pogány Košice 29:44.4
85 32 Rastislav Zámborský Trebišov 29:46.2
86 78 Jaroslav Barila Velaty 29:50.6
87 201 Michal Jankopál Trebišov 29:55.9
88 156 Vladislav Reicher Trebišov 30:24.2
89 127 Michal Cintala DeutschMann 30:40.1
90 336 Tomáš Baňacký Trebišov 30:48.0
91 50 Maroš Šándor Parchovany 30:49.5
92 59 Rastislav Mondok EXIsport 30:52.9
93 304 Jakub Bobrík Trebišov 31:09.4
94 100 Marek Cižmár Trebišov 31:24.3
95 256 Michal Šimko Trebišov 31:27.7
96 242 Marian Timko Trebišov 31:50.4
97 262 Radúz Tóth Košice 31:53.5
98 134 Ján Borecký DeutschMann 32:07.6
99 185 Matej Pipa Trebišov 32:19.8
100 358 Karol Vass Velaty 32:52.2
101 328 Juraj Harizal Trebišov 33:06.9
102 381 Matús Vančo Trebišov 33:29.9
103 383 Radovan Santa Zemp.Jastrabie 34:08.5
104 188 Peter Madzin Trebišov 34:23.1
105 324 Peter Varga Trebišov 35:31.4
106 208 Maroš Lurkovič Sečovce 35:33.4
107 235 Tibor Sinyéri M.G.M. Express 35:37.3
108 364 Jozef Ing. Cifranič Trebišov 37:54.9
109 365 Ján Cifranič Trebišov 37:55.1
110 119 Ján Fortuňak Velaty 37:57.0
111 350 Peter Sovák Trebišov 38:19.3
5km ženy
1 148 Denisa Sabová Hraň 22:59.4
2 340 Sandra Ivanková Vranov n/T 23:11.8
3 87 Dominika Cabadová Trebišov 25:10.2
4 220 Zuzana Miklošová ŠK Noxwel Sečovce 25:10.3
5 203 Miriama Kicošová Pozdišovce 25:52.9
6 333 Lucia Sabolová Trebišov 26:08.6
7 307 Štefania Smaržiková DeutschMann 26:13.8
8 301 Marta Dralová Sečovce 26:32.1
9 107 Tatiana Falisová Lúčky 26:42.6
10 154 Barbora Dikyová Kračúnovce 26:43.1
11 91 Veronika Lurkovičová Detské oddelenie NsP Treb 26:49.9
12 152 Veronika Tinková Trebišov 27:53.7
13 338 Liliana Fedorková Sport for fun 28:05.2
14 151 Barbora Tinková Trebišov 28:18.9
15 57 Dáša Sidorová Trebišov 28:27.1
16 55 Gabriela Sidorová Trebišov 28:29.1
17 83 Tatiana Süčová Trebišov 28:44.8
18 277 Michaela Takáčová M&M 29:02.1
19 81 Renata Jenigarova Trebišov 29:19.6
20 140 Alena Psotová Košice 29:26.4
21 384 Soňa Ladecká Trebišov 29:27.0
22 385 Ema Vincensová Trebišov 29:30.3
23 132 Karolína Suchožová DeutschMann 29:30.7
24 330 Zuzana Kropuchová Malý Šariš 29:36.5
25 31 Zuzana Zámborská Trebišov 29:42.0
26 341 Vanesa Fedorková Sport for fun 29:47.4
27 76 Helena Ivanová Velaty 29:50.6
28 77 Viktória Barilová Velaty 29:51.7
29 227 Milada Sinčáková Trebišov 30:06.3
30 54 Dana Polovkova Trebišov 30:14.0
31 343 Anna Tóthová Trebišov 30:14.8
32 111 Lucia Hatráková Trebišov 30:33.1
33 390 Lucia Sokol USA 30:41.7
34 392 Jozefina Koscelnikova Trebišov 30:41.7
35 391 Iveta Koscelniková Trebišov 30:42.0
36 92 Gabriela Dučová Detské odd. NsP Trebišov 30:42.0
37 313 Edita Hilgartova Trebišov 30:47.4
38 138 Natália Valkosakova Trebišov 31:06.7
39 199 Lenka Vasilová Trebišov 31:11.5
40 139 Gabriela Cifranicová SC Košice 31:13.5
41 257 Eva Šimková Trebišov 31:26.5
42 284 Anna Matisová Vranov n/T 31:31.5
43 261 Martina Kulhánková Košice 31:53.4
44 113 Dominika Seňkovská Trebišov 31:58.4
45 332 Miroslava Truchanova EXIsport 32:02.8
46 71 Michaela Petrová Úpor 32:05.6
47 73 Katarína Oravcová Vojčice 32:05.8
48 283 Alexandra Vespremyova Trebišov 32:08.9
49 72 Ema Zaludeková Trebišov 32:10.7
50 187 Amine Hasani Trebišov 32:18.4
51 117 Maria Urbanová Zemplinske Hradište 32:21.7
52 186 Laura Hmurčik-Solarová Trebišov 32:23.3
53 2 Daniela Köröšiová Trebišov 32:28.3
54 3 Jana Korošiová Trebišov 32:28.4
55 216 Alexandra Bilkeiová M.G.M. Express 32:45.8
56 82 Regina Pitrovská Trebišov 32:49.6
57 331 Barbora Harizal Velký Šariš 33:01.3
58 244 Sabína Bodáková M.G.M. Express 33:23.0
59 380 Mária Polanská Trebišov 33:31.5
60 79 Katarína Gibová Trebišov 33:32.1
61 225 Dana Zemanová Trebišov 33:32.1
62 181 Dáša Sučova Trebišov 34:52.9
63 323 Magdalena Vargova Trebišov 35:22.8
64 207 Simona Šoošová Michalovce 35:33.7
65 123 Katarína Fajdelová Trebišov 35:35.3
66 231 Bibiána Malá Trebišov 35:41.8
67 369 Mária Demková Trebišov 35:42.3
68 129 Ivka Pastelaková DeutschMann 35:58.4
69 367 Andrea Cisárová Velké Revištia 36:04.9
70 214 Petra Takáčová M.G.M. Express 36:14.0
71 218 Viera Bodáková M.G.M. Express 36:14.0
72 351 Monika Sováková Trebišov 37:27.8
73 363 Lucia MuDr. Cifraničová Trebišov 37:54.7
74 121 Michaela Fortuňaková Velaty 37:56.8
75 362 Mária MuDr. Cifraničová Trebišov 37:57.0
76 382 Viera Mokánová Trebišov 38:18.9
10km juniori
1 80 Radoslav Giba M.G.M. Express 40:20.4
2 115 Daniel Petro Úpor 42:16.0
3 6 Radoslav Girman M.G.M. Express 43:34.2
4 177 Dávid Kičinko Zemplínske Hradište 46:33.6
5 281 Radoslav Demko Trebišov 51:49.9
6 15 Adam Dragula HK SLAVOJ TREBIŠOV 53:21.4
10km juniorky
1 270 Michaela Haburová AC Michalovce 52:31.1
10km muži 20 – 39 rokov
1 293 Erik Onofrej O5 Bežecký klub Furča 36:09.5
2 263 Vladimír Ceklovský Moravany 37:08.6
3 28 Martin Kušnirik Kašov 37:46.5
4 317 Maroš Hrinda Geodeticca Running Team 38:54.9
5 316 Adrián Hrinda Geodeticca Running Team 39:44.1
6 212 Vladislav Michalko M.G.M. Express 40:11.5
7 271 Csaba Pleša Exisport 41:25.1
8 386 Luboš Novák Košice 42:09.3
9 289 Michal Trelo Trebišov 43:59.9
10 243 Peter Torač GS-eurotrhem 44:14.4
11 30 Igor Lukáč Michalany 44:39.5
12 294 Miroslav Sýkora AC Michalovce 44:42.1
13 318 Viktor Holub Vranov ľadoborci 44:49.7
14 285 Dominik Lutaš Svidník 45:05.8
15 189 Lukáš Onuška Michalovce 46:05.8
16 254 Jaroslav Svepeš Rat 307 46:06.2
17 4 Lukáš Jacko Hriadky 46:07.1
18 378 Dávid Hlbocký Trebišov 46:27.5
19 170 Michal Skrabala Dvorianky 46:39.0
20 63 Ľuboš Hredzák Sečovce 46:47.2
21 347 Marek Ferčák Trebišov 46:56.2
22 197 Radovan Salitros Trebišov 46:58.8
23 339 Štefan Ivanko Vranov n/T 47:12.4
24 278 Matúš Maroš Stropkov 47:22.2
25 146 Maroš Šandor Brezina 47:53.3
26 266 Martin Šimko Trebišov 48:12.1
27 145 Ondrej Troščák DeutschMann 49:05.6
28 379 Rastislav Stefanko Trebišov 49:39.9
29 298 Štefan Bačo Trebišov 49:44.3
30 229 Roman Simko Košice 49:48.4
31 288 Michal Janom eMTe Trebišov 49:51.2
32 361 Jozef Gajdoš Nový Ruskov 49:53.0
33 164 Peter Maťaš Brezina 50:15.3
34 360 Patrik Mihalčin Zemplínske Hradište 50:36.5
35 196 Martin Girman Trebišov 51:08.2
36 325 Lubomir Domaracky Velaty 51:08.6
37 250 Matúš Ličák Trebišov 51:48.0
38 286 Ivan Petrovič Trebišov 52:11.5
39 287 Marek Štecák Trebišov 52:11.6
40 165 Matej Šoltes Košice 52:53.8
41 359 Ján Mihalčin Trebišov 53:31.3
42 352 Milan Leško Trebišov SVK 53:32.9
43 47 Adrián Kocak Trebišov 53:59.8
44 159 Jozef Baňacký Trebišov 54:08.5
45 7 Branislav Salátek AC-Michalovce 54:13.9
46 43 Erik Seman Novosad 55:11.2
47 309 Ján Cokina Humenné 55:20.3
48 172 Peter Varga Trebišov 55:21.2
49 249 Tomáš Olej Trebišov 55:41.6
50 21 Miroslav Princik Trebišov 56:01.5
51 74 Antoine De Hertogh Košice 56:05.2
52 349 Denis Kičin Trebišov 57:05.0
53 246 Michal Slivečka Bidovce 57:11.2
54 247 Miroslav Král Bidovce 57:11.7
55 370 Tomáš Prisčak Velaty 57:43.4
56 190 Oto Grošaft Michalovce 1:00:15.9
57 157 Jaroslav Jenčár Košice 1:01:03.1
58 372 Jozef Samu Zvolen 1:01:03.9
59 373 Juraj Fuzer Trebšov 1:01:04.9
60 377 Anton Brinda Sečovce 1:02:07.1
61 357 Miroslav Salončuk Košice Active Life 1:02:10.0
62 302 Peter Remiáš Active life 1:02:10.1
63 299 Miroslav Dzurovcin V+M 1:02:14.4
64 335 Giedrius Alksnevičius Glt sailing, Kaunas Litva 1:02:16.9
65 319 Pavol Demčák Vranov n/T 1:02:16.9
10km ženy 20 – 39 rokov
1 310 Lucia Iľková VTJ 42:36.1
2 253 Alena Farkasova Michalovce 44:57.3
3 279 Lucia Marošová Stropkov 47:21.8
4 153 Natália Valkošaková Trebišov 47:53.4
5 90 Lenka Doliňáková Detské odd. NsP Trebišov 51:58.2
6 84 Mária Ľašová AC Michalovce 53:27.7
7 51 Viktória Vitková Trebišov 54:22.2
8 230 Monika Jurková Trebišov 56:05.4
9 308 Lubica Revajova Trebišov 56:43.3
10 300 Viera Dzurovcinova V+M 1:02:14.6
11 334 Michaela Alksnevičius Glt sailing 1:02:17.3
12 64 Mária Hredzáková Sečovce 1:07:43.0
13 20 Andrea Jenčíková Sečovce 1:07:43.4
14 346 Daniela Medvecová Trebišov 1:10:40.6
10km muži 40 a viac rokov
1 251 Gejza Vargaeštok MBK Velké Kapušany 42:18.6
2 195 Ján Kormaník Gelnica 43:31.4
3 268 Mikuláš Tóth MBK Velké Kapušany 43:55.3
4 173 Ervín Karvaš Malý Ruskov 44:14.7
5 355 Erich Hudec Budimír 44:23.5
6 53 Miloš Jakab O5 BK Furča Košice 44:39.3
7 101 Pavol Petro Scating club Upor 44:40.5
8 236 Jaroslav Lesnanský Zemplínske Hradište 45:41.3
9 37 Ivan Bernik Zvolen 46:14.2
10 45 Miroslav Telepovský eMTe Trebišov 47:09.6
11 24 Roman Romančák cykloklub Trebišov 48:27.4
12 8 Juraj Janošík Trebišov 48:27.8
13 248 Ladislav Baňačkai Bidovce 49:48.0
14 269 Martin Habura Gladiator Michalovce 49:53.6
15 240 Miroslav Lengyel Bidovce 50:00.3
16 265 Branislav Bohuš Košice 50:33.1
17 211 Vladimír Hirjak AC Michalovce 50:39.8
18 282 Marcel Demko Trebišov 52:55.2
19 69 Juraj Bumbera Trebišov 53:40.7
20 137 Michal Hreščák Porostov 56:52.3
21 321 Štefan Dióssy Košice 57:11.4
22 89 Ladislav Mako Trebišov 1:00:57.3
23 88 Kamil Mako O5 Bežecký klub Furča 1:00:58.0
10km ženy 40 a viac rokov
1 36 Natália Šulekova Sliač 46:14.2
2 70 Lenka Královská Michalovce 47:15.2
3 96 Viera Priščáková Velaty 57:43.2
4 245 Martina Pigová Košice 59:14.6
5 98 Dagmar Cobejová Zborov 1:00:47.9
6 314 Edita Hilgartova Trebišov 1:01:05.8
7 375 Silvia Babjaková Humenné 1:03:29.6
8 376 Beáta Guttová Zborov 1:03:29.6

 

Číslo Meno a priezvisko Klub alebo mesto Kategória Trať Zaplatené*
1 Denis Onufer Veľaty muži 15 – 19 r. 10 km
2 Daniela Köröšiová Trebišov ženy 5 km áno
3 Jana Korošiová Trebišov ženy 5 km áno
4 Lukáš Jacko Hriadky muži 20 – 39 r. 10 km áno
5 Daniel Fekete Čeľovce muži 5 km áno
6 Radoslav Girman M.G.M. Express muži 15 – 19 r. 10 km áno
7 Branislav Salátek AC-Michalovce muži 20 – 39 r. 10 km áno
8 Juraj Janošík Trebišov muži 40+ r. 10 km
9 Juraj Bumbera Trebišov muži 15 – 19 r. 10 km
10 Michal Rusnák Sečovce muži 40+ r. 10 km
11 Simeon Vass Ružomberok muži 20 – 39 r. 10 km
12 Vladimir Tkáč Trebišiv muži 5 km
13 Marián Štedl Strážske muži 40+ r. 10 km
14 Lukáš Bačo Trebišov muži 15 – 19 r. 10 km
15 Adam Dragula HK SLAVOJ TREBIŠOV muži 15 – 19 r. 10 km
16 Marek Kudrec Trebišov muži 20 – 39 r. 10 km
17 Radoslav Drab Trebišov muži 5 km áno
18 Róbert Dula Trebišov muži 5 km áno
19 Tomáš Vietoris Trebišov muži 5 km áno
20 Andrea Jenčíková Sečovce ženy 20 – 39 r. 10 km áno
21 miroslav princik trebišov muži 20 – 39 r. 10 km
22 Marek Lipták Revúca muži 20 – 39 r. 10 km
23 Peter Buc BK Steel Košice muži 5 km
24 Roman Romančák cykloklub Trebišov muži 40+ r. 10 km áno
25 Lucia Kováčová Trebišov ženy 20 – 39 r. 10 km áno
26 radovan jacko ke/velaty muži 20 – 39 r. 10 km
27 František Jeňo AC Michalovce muži 40+ r. 10 km
28 Martin Kušnirik Kašov muži 20 – 39 r. 10 km áno
29 julius hmurcik-solar trebisov muži 20 – 39 r. 10 km
30 Igor Lukáč Michaľany muži 20 – 39 r. 10 km áno
31 Zuzana Zámborská Trebišov ženy 5 km
32 Rastislav Zámborský Trebišov muži 5 km
33 Viera Birova Trebisov ženy 5 km
34 Mirka Bobenicova Kosice ženy 40+ r. 10 km
35 Radoslav Bobenic Kosice muži 40+ r. 10 km
36 Natália Šulekova Sliač ženy 40+ r. 10 km áno
37 Ivan Bernik Zvolen muži 40+ r. 10 km áno
38 Patrik Garanič Trebišov muži 5 km áno
39 Patrik Kováč Kuzmice muži 5 km áno
40 Rudolf Podpinka Trebišov muži 5 km
41 Lenka Papáková Trebišov ženy 20 – 39 r. 10 km
42 Michal Seman Novosad muži 5 km
43 Erik Seman Novosad muži 20 – 39 r. 10 km
44 Jakub Seman Novosad muži 5 km
45 Miroslav Telepovský eMTe Trebišov muži 40+ r. 10 km áno
46 Michal Červeňák AC Michalovce muži 5 km áno
47 Adrian Kocak Trebisov muži 20 – 39 r. 10 km áno
48 Jozef Hricik Hrčeľ muži 5 km áno
49 Peter Bogda Trebišov muži 5 km
50 Maroš Šándor Parchovany muži 5 km áno
51 Viktória Vitková Trebišov ženy 20 – 39 r. 10 km áno
52 Nicolas Baňacký Veľaty muži 15 – 19 r. 10 km
53 Miloš Jakab O5 BK FURČA Košice muži 40+ r. 10 km áno
54 Dana Polovkova Trebišov ženy 5 km áno
55 Gabriela Sidorova Trebisov ženy 5 km áno
56 Tomas Sidor M.G.M. Express muži 5 km áno
57 Dasa Sidorova Trebisov ženy 5 km áno
58 Tibor Paluš ČSOB Running Team muži 5 km áno
59 Rastislav Mondok EXIsport muži 5 km
60 Vladimir Novák Trebišov muži 5 km
61 Marián Senaj Trebišov muži 5 km
62 Ján Kolesár Veľaty muži 5 km áno
63 Ľuboš Hredzák Sečovce muži 20 – 39 r. 10 km áno
64 Mária Hredzáková Sečovce ženy 20 – 39 r. 10 km áno
65 Jaroslav Vereščák Trebišov muži 5 km
66 Ladislav Hlavoň Trebišov muži 5 km
67 Juraj Janošík ml. HBK Adler Trebišov muži 5 km
68 Matus Fortunak Michalany muži 5 km áno
69 Juraj Bumbera Trebišov muži 40+ r. 10 km áno
70 Lenka Královská Michalovce ženy 40+ r. 10 km áno
71 Michaela Petrová Úpor ženy 5 km áno
72 Ema Žaludeková Trebišov ženy 5 km
73 Katarína Oravcová Vojčice ženy 5 km
74 Antoine De Hertogh Košice muži 20 – 39 r. 10 km
75 Denis Csiszar Veľká Ida muži 15 – 19 r. 10 km
76 Helena Ivanová Veľaty ženy 5 km áno
77 Viktória Barilová Veľaty ženy 5 km áno
78 Jaroslav Barila Veľaty muži 5 km áno
79 Katarína Gibová Trebišov ženy 5 km áno
80 Radoslav Giba M.G.M. Express muži 15 – 19 r. 10 km áno
81 Renata Jenigarova Trebisov ženy 5 km
82 Regina Pitrovska Trebisov ženy 5 km
83 Tatiana Süčová Trebisov ženy 5 km áno
84 Mária Ľašová AC Michalovce ženy 20 – 39 r. 10 km áno
85 Štefan Kanaloš Trebišov muži 5 km
86 Rastislav Zámborský Trebišov muži 5 km
87 Dominika Cabadová trebišov ženy 5 km
88 Kamil Mako O5 Bežecký klub Furča muži 40+ r. 10 km áno
89 Ladislav Mako Trebišov muži 40+ r. 10 km áno
90 Lenka Doliňáková Detské odd. NsP Trebišov ženy 20 – 39 r. 10 km
91 Veronika Ďurkovičová Detské oddelenie NsP Trebišov ženy 5 km
92 Gabriela Dučová Detské odd. NsP Trebišov ženy 5 km áno
93 Jaroslav Hrabovský DeutschMann muži 5 km áno
94 Dominik Girman DeutschMann muži 5 km
95 Juraj Lučanský DeutschMann muži 5 km
96 Viera Priščáková Veľaty ženy 40+ r. 10 km áno
97 Lenka Ballová Trebišov ženy 5 km
98 Dagmar Čobejová Zborov ženy 40+ r. 10 km áno
99 Peter Brzobohatý Trebišov muži 5 km
100 Martin Kalan Veľaty muži 5 km
101 Pavol Petro Scating club Upor muži 40+ r. 10 km áno
102 peter remias active life muži 20 – 39 r. 10 km
103 Lenka Semanová Kazimír ženy 5 km
104 Martina Nedzbalová Michaľany ženy 5 km
105 Erika Takáčová Kazimír ženy 5 km
106 Zuzana Kenderková Kazimír ženy 5 km
107 Tatiana Falisová Lúčky ženy 5 km áno
108 Rastislav Bodnár Trebišov muži 5 km áno
109 Miloš Novák Zemplínske Hradište muži 40+ r. 10 km
110 Ján CHÁLKA Luhyňa muži 20 – 39 r. 10 km áno
111 Lucia Hatráková Trebišov ženy 5 km
112 Bibiána Seňkovská Trebišov ženy 5 km
113 Dominika Seňkovská Trebišov ženy 5 km
114 Dušan Kušnirik Trebišov muži 5 km
115 Daniel Petro Úpor muži 15 – 19 r. 10 km áno
116 Matúš Kasznár Trebišov muži 5 km
117 Maria Urbanova Zemplinske Hradiste ženy 5 km áno
118 Ján feterik Trebisov muži 15 – 19 r. 10 km
119 Ján Fortuňak Veľaty muži 5 km áno
120 Monika bujnakova Trebisov ženy 20 – 39 r. 10 km
121 Michaela Fortuňaková Veľaty ženy 5 km áno
122 Pavol Belej Trebišov muži 5 km áno
123 Katarína Fajdelová Trebišov ženy 5 km
124 Norbert Romanik DeutschMann muži 5 km
125 Patrik Prokopovič DeutschMann muži 5 km áno
126 Tomáš Korytko DeutschMann muži 5 km
127 Michal Čintala DeutschMann muži 5 km
128 Marianna Bačová DeutschMann ženy 5 km
129 Ivka Pastelaková DeutschMann ženy 5 km áno
130 Marcel Uhrin DeutschMann muži 5 km áno
131 Marek Nguyen DeutschMann muži 5 km
132 Karolína Suchožová DeutschMann ženy 5 km
133 Noemi Juhaszová DeutschMann ženy 5 km áno
134 Ján Borecký DeutschMann muži 5 km
135 Tereza Novotná Trebišov ženy 5 km
136 Dominika Belejová Trebišov ženy 5 km
137 Michal Hreščák Porostov muži 40+ r. 10 km áno
138 Natália Valkosakova Trebišov ženy 5 km
139 Natália valkosakova Trebišov ženy 5 km
140 Alena Psotová Košice ženy 5 km áno
141 Martin Kohut Trebišov muži 5 km áno
142 tomastocik trebisov muži 20 – 39 r. 10 km
143 Katarína Jurošová Hraň ženy 5 km
144 Tomáš Juroš Hraň muži 5 km
145 Ondrej Troščák DeutschMann muži 20 – 39 r. 10 km
146 Maroš Šandor Brezina muži 20 – 39 r. 10 km áno
147 Lucia Karoli Košice ženy 20 – 39 r. 10 km
148 Denisa Sabová Hraň ženy 5 km áno
149 Vladislav Lipovský MBO Strážske muži 40+ r. 10 km
150 Vratislav Lipovský MBO Strážske muži 5 km
151 Barbora Tinková Trebišov ženy 5 km áno
152 Veronika Tinková Trebišov ženy 5 km áno
153 Helena Litváková Trebišov ženy 40+ r. 10 km
154 Barbora Dikyová Kračúnovce ženy 5 km áno
155 Patrik HREHA Trebišov muži 5 km áno
156 Vladislav Reicher Trebišov muži 5 km áno
157 Jaroslav Jenčár Košice muži 20 – 39 r. 10 km áno
158 Juraj Ihnát CÚ Michalovce muži 5 km áno
159 Jozef Baňacký Trebišov muži 20 – 39 r. 10 km
160 Ivan Lazár Michalovce muži 5 km áno
161 Jiří Vaníček Sečovce muži 5 km áno
162 David Vaníček Sečovce muži 20 – 39 r. 10 km áno
163 Dominik Kuchta Trenčín muži 5 km áno
164 Peter Maťaš Brezina muži 20 – 39 r. 10 km
165 Matej Šoltes Kosice muži 20 – 39 r. 10 km
166 Milan Hajduk BK – Geča muži 40+ r. 10 km
167 Diana Beláková Trebišov ženy 5 km
168 Petra Čintalová Trebišov ženy 5 km
169 Ľubomír Prokopovič Nový Ruskov muži 5 km áno
170 Michal Skrabala Dvorianky muži 20 – 39 r. 10 km áno
171 Richard Rojtáš Sečovce muži 5 km
172 Peter Varga Trebišov muži 5 km áno
173 Ervín Karvaš Malý Ruskov muži 40+ r. 10 km áno
174 Martin Mezei MR-TRANSPORT muži 5 km
175 Matej Klimovský FC VSS Košice U9 muži 5 km áno
176 Daniel Klimovský Košice muži 5 km áno
177 Dávid Kičinko Zemplínske Hradište muži 15 – 19 r. 10 km áno
178 Marek Kohút Trebišov muži 5 km
179 Ján Kozák Trebišov muži 5 km
180 Miroslav Domaracký Trebišov muži 5 km
181 Dasa Sucova Trebišov ženy 5 km áno
182 Patrik Vendel Trebisov muži 10 km
183 Roman Vojtkovský Spišska Nová Ves muži 5 km áno
184 Igor Vojtkovsky Michalovce muži 5 km áno
185 Matej Pipa Trebišov muži 5 km áno
186 Laura Hmurčik-Solarová Trebišov ženy 5 km áno
187 Amine Hasani Trebišov ženy 5 km áno
188 Peter Madzin Trebisov muži 5 km áno
189 Lukáš Onuška Michalovce muži 20 – 39 r. 10 km áno
190 Oto Grošaft Michalovce muži 20 – 39 r. 10 km áno
191 Marián Rusnák Trebišov muži 5 km áno
192 Tichomír Revaj Vojčice muži 5 km
193 Lenka Džopková Trebišov ženy 5 km
194 Lukaš Kalan Veľaty muži 5 km
195 Ján Kormaník Gelnica muži 40+ r. 10 km áno
196 Martin Girman Trebisov muži 20 – 39 r. 10 km
197 Radovan Salitros Trebisov muži 20 – 39 r. 10 km
198 Katarína Jankopálová Trebišov ženy 5 km
199 Lenka Vasilová Trebišov ženy 5 km
200 Marián Vasil Trebišov muži 5 km
201 Michal Jankopál Trebišov muži 5 km áno
202 Patrik Buška Námestovo muži 5 km áno
203 Miriama Kicošová Pozdišovce ženy 5 km áno
204 Erik Telepovský Pragmatic Mates muži 5 km áno
205 Jarmila Baršovská CÚ Michalovce ženy 5 km
206 Ema Vincensová Trebišov ženy 5 km
207 Simona Šoošová Michalovce ženy 5 km áno
208 Maroš Ďurkovič Sečovce muži 5 km
209 Pavol Musiejovszký Trebišov muži 5 km áno
210 Peter Dlugoš Velke Ozorovce muži 20 – 39 r. 10 km
211 Vladimír Hirjak AC Michalovce muži 40+ r. 10 km áno
212 Vladislav Michalko M.G.M. Express muži 20 – 39 r. 10 km áno
213 Lukáš Varga M.G.M. Express muži 5 km áno
214 Petra Takáčová M.G.M. Express ženy 5 km áno
215 Erik Gánoczi M.G.M. Express muži 5 km áno
216 Alexandra Bilkeiová M.G.M. Express ženy 5 km áno
217 Gabriel Bilkei M.G.M. Express muži 5 km áno
218 Viera Bodáková M.G.M. Express ženy 5 km áno
219 Igor Hudák EXIsport muži 5 km áno
220 Zuzana Miklošová ŠK Noxwel Sečovce ženy 5 km áno
221 Štefan Domanič ŠK Noxwel Sečovce muži 5 km áno
222 František Tóth Košice muži 40+ r. 10 km
223 Annamária Tóthová Košice ženy 5 km
224 Sebastián Tóth Košice muži 5 km
225 Dana Zemanová Trebišov ženy 5 km áno
226 Miroslava Kohútová Trebišov ženy 5 km
227 Milada Sinčáková Trebišov ženy 5 km
228 Štefan Richtoš Trebišov muži 5 km áno
229 Roman Simko Kosice muži 20 – 39 r. 10 km áno
230 Monika Jurková Trebišov ženy 20 – 39 r. 10 km
231 Bibiána Malá Trebišov ženy 5 km
232 Katarína Chálková Luhyňa ženy 5 km áno
233 Katarína Chálková Luhyňa ženy 5 km áno
234 Samuel Ostrožovič M.G.M. Express muži 5 km áno
235 Tibor Sinyéri M.G.M. Express muži 5 km áno
236 Jaroslav Lesnansky zemplinske hradiste muži 40+ r. 10 km áno
237 Matej Ivaň AUMO muži 5 km áno
238 Marián Ivaň AUMO muži 5 km áno
239 Daniela Marcinková AUMO ženy 5 km áno
240 Miroslav Lengyel Bidovce muži 40+ r. 10 km áno
241 Ivana Gorova Trebišov ženy 5 km
242 marian timko trebisov muži 5 km
243 peter torač GS-eurotrhem muži 20 – 39 r. 10 km
244 Sabína Bodáková M.G.M. Express ženy 5 km áno
245 Martina Pigová Košice ženy 40+ r. 10 km áno
246 Michal Slivečka Bidovce muži 20 – 39 r. 10 km
247 Miroslav Král Bidovce muži 20 – 39 r. 10 km
248 Ladislav Baňačkai Bidovce muži 40+ r. 10 km áno
249 Tomáš Olej Trebišov muži 20 – 39 r. 10 km áno
250 Matúš Ličák Trebišov muži 20 – 39 r. 10 km áno
251 Gejza Vargaestok MBK Velke kapusany muži 40+ r. 10 km áno
252 Matej Hrubovský Hraň muži 5 km
253 Alena Farkasova Michalovce ženy 20 – 39 r. 10 km
254 Jaroslav Svepeš Rat 307 muži 20 – 39 r. 10 km áno
255 František Štabrila Sečovce muži 40+ r. 10 km
256 Michal Šimko Trebišov muži 5 km
257 Eva Šimková Trebišov ženy 5 km
258 Maria Gorova Trebišov ženy 5 km
259 Martin Himaľ Trebišov ženy 5 km
260 Lubomir Gora Trebisov muži 20 – 39 r. 10 km
261 Martina Kulhánková Košice ženy 5 km áno
262 Radúz Tóth Košice muži 5 km áno
263 Vladimír Čeklovský Moravany muži 20 – 39 r. 10 km
264 Peter Halagarda Atletika o.z. Kosice muži 5 km
265 Branislav Bohuš Košice muži 40+ r. 10 km áno
266 Martin Šimko Trebišov muži 20 – 39 r. 10 km
267 Filip Obrin Trebišov muži 5 km
268 Mikuláš Tóth MBK Veľké Kapušany muži 40+ r. 10 km áno
269 Martin Habura Gladiator Michalovce muži 40+ r. 10 km áno
270 Michaela Haburová AC Michalovce ženy 15 – 19 r. 10 km áno
271 Csaba Pleša Exisport muži 20 – 39 r. 10 km áno
272 Michal Čižmár AC Michalovce muži 5 km
273 Michael Volovár AC Michalovce muži 5 km áno
274 Štefan Artim Kožuchov muži 5 km
275 Dávid Mazár Trebišov muži 5 km
276 Matej Andráš M&M muži 5 km
277 Michaela Takáčová M&M ženy 5 km
278 Matúš Maroš Stropkov muži 20 – 39 r. 10 km
279 Lucia Marošová Stropkov ženy 20 – 39 r. 10 km
280 Samuel Brecko AC Michalovce muži 5 km
281 Radoslav Demko Trebišov muži 15 – 19 r. 10 km
282 Marcel Demko Trebišov muži 40+ r. 10 km
283 Alexandra Vespremyova Trebišov ženy 5 km
284 Anna Matisová Vranov nad Topľou ženy 5 km áno
285 Dominik Lutaš Svidník muži 20 – 39 r. 10 km
286 Ivan Petrovič Trebišov muži 20 – 39 r. 10 km
287 Marek Štecák Trebišov muži 20 – 39 r. 10 km
288 Michal Janom eMTe Trebišov muži 20 – 39 r. 10 km
289 Michal Treľo Trebišov muži 20 – 39 r. 10 km áno
290 Jakub Danko AC Michalovce muži 20 – 39 r. 10 km
291 Michaela Cesnaková M.G.M. Express ženy 5 km áno
292 Boris Stričík Zemplínske Jastrabie muži 5 km
293 Erik Onofrej O5 Bežecký klub Furča muži 20 – 39 r. 10 km
294 Miroslav Sýkora AC Michalovce muži 20 – 39 r. 10 km áno
295 Erich Janok Trebišov muži 5 km áno
296 Jakub Janok Trebišov muži 5 km áno
297 Matej Janok Trebišov muži 5 km áno
298 Štefan Bačo Trebišov muži 20 – 39 r. 10 km áno
299 Miroslav Dzurovcin V+M muži 20 – 39 r. 10 km áno
300 Viera Dzurovcinova V+M ženy 20 – 39 r. 10 km áno
301 Marta DRALOVA Secovce ženy 5 km
302 peter remias active life muži 5 km
303 Anna Zavodnikova Vranov nad Toplou ženy 5 km
304 Jakub Bobrík Trebišov muži 5 km
305 Anatoliy Malyy Goral marathon muži 40+ r. 10 km
306 Nataliia Malaia Goral marathon ženy 20 – 39 r. 10 km
307 Štefania Smaržiková DeutschMann ženy 5 km
308 Lubica Revajova Trebisov ženy 20 – 39 r. 10 km áno
309 Ján Čokina Humenné muži 20 – 39 r. 10 km áno
310 Lucia IĽKOVÁ VTJ ženy 20 – 39 r. 10 km áno
311 Jan Sutiak Trebišov muži 5 km
312 Matus Chmelnicky Trebišov muži 5 km áno
313 Edita Hilgartova Trebisov ženy 5 km áno
314 Edita Hilgartova Trebisov ženy 40+ r. 10 km áno
315 Lukáš Šimko EXIsport muži 5 km áno
316 Adrián Hrinda Geodeticca Running Team muži 20 – 39 r. 10 km áno
317 Maroš Hrinda Geodeticca Running Team muži 20 – 39 r. 10 km áno
318 viktor holub vranou ladoborci muži 20 – 39 r. 10 km
319 Pavol Demčák Vranov nad Topľou muži 20 – 39 r. 10 km áno
320 Tomáš Kasarda Trebišov muži 5 km
321 Štefan Dióssy Košice muži 40+ r. 10 km áno
322 Gerard Parilak Michalovce muži 40+ r. 10 km
323 Magdalena Vargova Trebisov ženy 5 km áno
324 Peter Varga Trebišov muži 5 km áno
325 Lubomir Domaracky Velaty muži 20 – 39 r. 10 km
326 Dávid Horňák Trebišov muži 5 km
327 Ivan Iľko Trebišov muži 5 km
328 Juraj Harizal Trebišov muži 5 km áno
329 Kristián Harizal Trebišov muži 5 km áno
330 Zuzana Kropuchová Malý Šariš ženy 5 km áno
331 Barbora Harizal Veľký Šariš ženy 5 km áno
332 Miroslava Truchanova EXIsport ženy 5 km áno
333 Lucia Sabolová Trebišov ženy 5 km
334 Michaela Alksnevičius Glt sailing ženy 20 – 39 r. 10 km áno
335 Giedrius Alksnevičius Glt sailing, Kaunas Litva muži 20 – 39 r. 10 km áno
336 Tomáš Baňacký Trebišov muži 5 km
337 Michal Demko Sport for fun muži 5 km
338 Liliana Fedorková Sport for fun ženy 5 km
339 Štefan Ivanko Vranov nad Topľou muži 20 – 39 r. 10 km
340 Sandra Ivanková Vranov nad Topľou ženy 5 km
341 Vanesa Fedorková Sport for fun ženy 5 km
342 Patrik Kačurák Sport for Fun muži 5 km

S čím nám môžeš pomôcť v deň preteku

  • podávanie informácií pred pretekom
  • pomoc pri registrácii
  • pomoc pri organizácii dopravy
  • fotenie pretekárov, prípadne nahrávanie videa
  • počas preteku dozeranie či pretekári dodržiavajú podmienky
  • po preteku pomoc s odstránením prekážok

Pridaj sa k nám

Pošli svoje meno, telefónne číslo a veľkosť trička na kontakt@ozstopa.sk, do predmetu mailu daj “Dobrovolnik”. Pred pretekom Ti zavoláme, stretneme sa a rozdelíme si úlohy.

Organizátor

OZ Stopa

Záštita

Primátor mesta Trebišov PhDr. Marek Čižmár

Hlavní partneri

Partneri

Mediálny partner